Вівторок, 2021-04-13, 3:59 PM
Енергодарський навчально-виховний комплекс №1 Енергодарської міської ради
Головна | Матеріально-технічне забезпечення | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Гаряча лінія
Телефони довіри

Я маю право
НУШ
Вчимо українську
Мова об'єднує

Спілкуйся серцем. Спілкуйся українською

Говоримо українською

Календар свят
Календарні свята та події. Спілкуємося українською
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відомості про приміщення та матеріальну базу 

Відомості про використання сучасних інформаційних технологій

                                                             

 

 

На базі ЕНВК №1, в межах соціального проекту "Давай, грай!" від футбольного клубу "Шахтар" при підтримці компанії ДТЕК, відкрився сучасний стадіон зі штучним покриттям. Перше тренування провели разом тренер-селекціонер Скидан Я.О. та Ліпатніков С.В.. Діти із задоволенням  виконували тренувальні вправи з м'ячем. Свято закінчилося товариським матчем. Цей проект реалізується у 33 населених пунктах України і ось у нашому місті 34. Соціальний проект "Давай, грай!" спрямований на розвиток дитячого футболу та популяризацію здорового способу життя.

Розділ звіту ЗНЗ-1 на ІСУО
Матеріально-технічна база


Для забезпечення потреб у здобутті загальної середньої освіти учням в ЕНВК №1 створюються необхідні умови для навчання, виховання та розвитку й не останню роль при цьому грає вдосконалення матеріально – технічної бази закладу.

Актуальним питанням сьогодення є НУШ - це школа, до якої учні ідуть із задоволенням. 101 учень першого класу ЕНВК №1 впевнено роблять перші кроки в освітньому середовищі. Разом зі своїми вихованцями творчо крокують Новою Української школою й вчителі перших класів. Все, що їх оточує, налаштовує на потрібний лад, надихає та зацікавлює. Творчість - ідеальний варіант найкращого відпочинку, де діти демонструють свої роботи, які зробили в період натхнення.

Для оптимізації освітнього процесу управління освіти придбало за кошти місцевого бюджету меблі та обладнання для перших класів , а саме:

парти одномісні -101 шт;

стілець учнівський - 101 шт;

стелажі для роздавального матеріалу - 4 шт;

контейнери для роздавального матеріалу - 4 шт;

візок пластиковий для зберігання дидактичного матеріалу - 4 шт;

пуфи для сидіння - 24 шт;

стінки – 4 шт;

ноутбуки для вчителів - 4 шт;

ламінатор -1 шт;

МФУ – 4 шт;

стіл для вчителя - 4 шт.


                   

Зроблено   ремонтні роботи: встановлені світлодіодні світильники, настелено лінолеум, поклеєні шпалери.


Місцевим бюджетом виділені кошти для придбання в ЕНВК №1 кабінету хімії. Управлінням освіти вже придбано для закладу саме в цей кабінет ноутбук, проектор, дошку, МФУ.


За допомогою управління освіти в навчальному закладі реконструйовано кабінет медіатеки та придбано для нього меблі.

ЕНВК №1 забезпечений спецодягом, миючими, сантехнічними та дезинфікуючими засобами, канцелярськими товарами. Отримано гардинне полотно для коридорів та рекреацій. Придбано два кондиціонери.Матеріально-технічна база закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання та інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі. При цьому фінансово-господарська діяльність здійснюється на основі кошторису навчального закладу, джерелом формування якого є кошти бюджету у розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти.  

         За період 2013-2015 років  для  виконання державної програми навчання  ЕНВК №1  отримав за кошти міського бюджету три сучасні швейні машини, 3 мультимедійних проектора, мікшерний пульт, електроприлади, газонокосарку, ксерокс та принтери, інтерактивну дошку, медикаменти, 30 парт та 60 стільців;  створено лінгафонний кабінет і придбано для нього меблі та 16 комп’ютерів з аудіо системою; придбано крісла для актового залу, лінолеум; оформлені меблями кабінети психолога, соціального педагога, методиста з профорієнтації. Вчителі біології  отримали  наочність для  проведення уроків та практичних робіт. Придбаний посуд для їдальні, спортивний інвентар, спецодяг для техпрацівників, морозильний лар; закуплено миючі засоби, лаки та фарби, будівельні матеріали  для ремонтних робіт.

         За період 2011-2015 років в ЕНВК №1 було установлено 33  віконні рами за кошти бюджету, 266 -  за рахунок зелених інвестицій та за рахунок субвенції -  21 вікно, що надало закладу не тільки привабливий вигляд, а й забезпечило теплозберігаючий ефект. Також за кошти міського бюджету встановлено новий тепловий вузол; утеплені стіні  4 кабінетів; відремонтовано крівля початкової школи, спортивного залу та переходу до молодших класів; проведено капітальні  ремонти електромереж внутрішнього та зовнішнього освітлення, санвузлів старшої та початкової школи.

         Навчально-виховний комплекс №1 працює в типовому приміщенні, збудованому у 1971 році  та  розрахованому на 1496 учнів.  Учні в ЕНВК №1 навчаються в 1 зміну й для них є достатньо шкільних приміщень, що обладнані меблями груп АБВ.

         Будівля  прийнята в експлуатацію 45   років тому, але, не зважаючи на її вік і зношеність, знаходиться на достатньому рівні, бо  адміністрація ЕНВК №1 разом із колективом вчителів та батьків постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані. Особлива увага приділяється естетичному вигляду навчального закладу - коридори, вестибуль поступово поповнюються новими сучасними пластиковими стендами; активно проводиться робота з озеленення класних кімнат.

Кожен рік виконуються капітальні та косметичні ремонти, є висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

Вхід на сайт
Вас вітає НВК №1

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук по сайту
Корисні посилання

Наші друзі
 • Урядовий сайт для юних громадян
 • Методичний портал
 • НУШ
 • Учительський Журнал on-line
 • ЕНМЦ
 • ЗОШ №2
 • ЕБГ "ГАРМОНІЯ"
 • ЕЗОШ №4
 • ЕНВК №5
 • ЗНЗ ДНЗ №6
 • ЕЗОШ №7
 • ДНЗ ЗНЗ №9
 • ЕБЛ
 • ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»
 • ЦДЮТ
 • Візитка на порталі ЗапоВікі